1Академија техничко-васпитачких струковних студија учествовала је у периоду од 6. до 9. октобра 2022. године на 38. Међународној научној конференцији „The Power of Knowledge“, која је одржана у Переи, Грчка.

Конференција је организована у сарадњи са „Institute of Knowledge Management“ из Скопља, С. Македонија, чиме је потвђена успешна, дугогодишња сарадња.

Професори и представници Студентског парламента Академије имали су могућност да размене искуства са колегама из региона као и да се упознају са најновијим трендовима и сазнањима у науци и технологији.

Сарадња са колегама из региона је од непроцењиве вредности за нашу Академију, а новосклопљена пријатељства и контакти су од изузетне важности за даљи развој установе.