SA slika 1Дана 24. марта 2023. године, студенти и наставници Академије техничко-васпитачких струковних студија-Одсек Врање, посетили су 55. Међународни сајам аутомобила и 15. Међународни сајам мотоцикала, квадова, скутера и опреме „Motopassion“ на Београдском сајму.

Организатори Београдског сајма у сарадњи са стратешким партнерима – Удружењем произвођача друмских возила Србије, Српаском асоцијацијом возила и делова и компанијом ДДОР Нови Сад, представили дизајнерска и техничко-технолошка  иновативна решења у свим секторима индустрије као и  најновије производе ауто-мото индустрије.

Студенти су имали прилику да науче нешто више о новим концептима у области алтернативних хибридних и електро погона, али и о безбедносним решењима нових модела.