Висока школа примењених струковних студија у Врању свечаном доделом диплома свршеним студентима и пригодним програмом обележила је Дан школе. Између два маја, дакле у протеклој години, дипломирало је 117 студената. Дипломе и поклоне најбољим студентима уручиле су директорка школе др Светлана Трајковић и помоћница директора за наставу др Љиљана Ђорђевић. '' Ово је посебан дан, пре свега за ову генерацију дипломаца, али и за све нас који смо их током протекле три године водили кроз школовање,'' рекла је директорка Светлана Трајковић. Она је нагласила да су пред њима бројни успеси али и препреке, и да само од њиховог личног става зависи како ће их савлађивати. ''Позитиван став у животу може вам помоћи да се лакше носите са проблемима и успешно их превазилазите , '' рекла је она. Уз поруку да су баш они замајац развоја друштва и да је у њиховим рукама будућност ове земље честитала је свима на дипломама. У име награђених захвалила се Аница Крстић. На свечаности су наступили Хор Гимназије ''Бора Станковић'' под диригентском палицом Милоша Величковића и ученици који су казивали Пушкина, Петрарку и Бору Станковића, на руском, италијанском и енглеском језику.

2016 05 18 dan skole1

2016 05 18 dan skole2