У оквиру сарадње British American Tobacco и наше школе, предавање на тему ''Презентација профила компаније БАТ као потенцијалног послодавца '' одржао је господин Ричард Вреденберг, генерални директор БАТ-а за централну Европу. Он је упознао студенте са принципима пословања овог реномираног светског произвођача цигарета. Као једна од водећих светских мултинационалних компанија која своје брендове продаје на светком тржишту посвећени су и највишим стандардима у свим сегментима пословања. Зато би свакоме ко се запосли у овој компанији приоритети требало да буду стална усавршавања и жеља да се напредује, нагласио је Вреденберг. Јелена Алексић , менаџер људских ресурса у овој компанији, нагласила је да је брига о људским ресурсима у врху стандарда које је компанија поставила себи . Упознала је студенте са могућностима заснивања радног односа у БАТ-у и изразила наду да ће добар део њих наћи своје место у овој компанији.

2017 06 15 bat 1

2017 06 15 bat 2