1

У амфитеатру Високе школе примењених струковних студија у Врању представљен је наградни конкурс Societe Generale банке за студенте у оквиру Generator  Fluo  пројекта.

Студенти и наставно особље су имали прилике да директно од организатора, и то од замeника регионалног директора Снежане Станојевић и од заменика менаџера експозитуре у Врању Саше Димитријевића,  добију информације о наградном конкурсу. Реч је о пројекту који подржава младе да активно учествују у иновативном предузетништву које је кључно за развој одрживе економије друштва, а пројектни тим који буде имао најиновативнију идеју освојиће пут у Париз. Организатори су похвалили наставнике и студенте што су подржали пројекат, а младе охрабрили да узму активно учешће у пројекту. Наши студенти су такође имали прилике да се ближе упознају са искуствима својих колега, панелистима током дискусије, који су са присутним поделили утиске и користи учешћа у оваквим активностима. Представљању пројекта су присуствовали поред студената и наставног особља Школе и студенти Педагошког факултета из Врања.