1128.05.2018. године у просторијама ЕУ инфо центра одржана је свечана церемонија доделе награда у Еко-пакет конкурсу. Свечаности су као представници наше школе присуствовале координатор Еко-школе мр Јасмина Стојиљковић и ментор фигуре "Пробуди се" др Јована Џољић.

Фигура студената Високе школе примењених струковних студија из Врања, је победила у конкуренцији 1232 рада послатих из 50 школа из целе земље. Подсећања ради идеја наших студената је била да се у будилнику на позадини на којој је карта Републике Србије са означеним националним парковима, већим градовима, рељефом поставе ендемске биљне и животињске врсте, где казаљке постављене на 5 до 12 указују да је куцнуо час да посебно обратимо пажњу на њих, чиме су у потпуности одговорили на задату тему.